Для початку, потрібно добряче задуматись про зовнійшній вигляд. Першим пунктом в списку дівчат завжди є купальник, але як би тяжко не було його вибрати - це всього лише половина біди, значення також має ваш зовнішній вигляд в купальнику. Рівномірна засмага, гладенька та чиста шкіра, неперевершений тон шкіри - всі ці речі доповнюють одна одну та надають вашому літньому образу ще більшої привабливості.

У спа-салоні "Імператриця" є солярій преміум-класу який задовольнить потреби будь-якої дівчини, а також допоможе вам в створенні ідеального стилю - MegaSun PureEnergy T200. Це вертикальний солярій, що забезпечить максимально ефективну засмагу вашого тіла. Такі новітні розробки як: контроль рівня засмаги, дзеркальні підлога та стеля, система охолодження тіла та система обдування роблять цей солярій унікальним та слугують гарантом якісного результату для вашого тіла.

Солярій - це багато плюсів для вас та вашого організму! Адже ніхто не відмінив фантастичну релаксацію після важкого дня та покращення настрою. Ми впевнені, що зникнення блідості шкіри надасть вам неабиякої привабливості та уваги серед оточення. 

Завдяки солярію у вас інтенсивно вироблятиметься меланін, який бере участь у творенні серотоніну що відомий як «гормон щастя». Дерматологи стверджують, що сонячні промені, хоч вони й штучні, у відповідних дозах покращують процеси обміну речовин у шкірі.

І навіть якщо ви вирішили втекти від сонця і поїхати на гірськолижний курорт, то перед зустріччю із активним природним ультрафіолетом треба підготувати свою шкіру в солярії, аби уникнути опіків.

Саме тому користь є! Відвідайте наш солярій та самі переконайтеся у цьому!